בחברת דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון אפשר לקבל שירות ממנעולן ביבנה לאורך כל שעות היממה. שירותי החילוץ, הפריצה והמיגון של חברת דור יתנו לכם את תחושת הביטחון שמגיעה לכם.

 

החברה מנוהלת על ידי עידן יצחק, מנעולן מנוסה ומוסמך. השירותים המגוונים שתקבלו ממנעולן ביבנה שהזמנתם מחברת דור כוללים פריצת מנעולים תקועים של כספות, בתים ורכבים, החלפה והתקנה של מגוון מוצרי נעילה מהפירמות השונות.

 

אספקת השירותים של מנעולן ביבנה מתבצעת עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. מנהל החברה עידן יצחק מתגאה בביצוע עבודות בצורה אסתטית ונקייה תוך שמירה על פרטיות ודיסקרטיות הלקוחות.

 

חברת דור מקפידה בקנאות על איכות גבוהה, תוך התאמה מושלמת של שירותי החברה לצרכים של כל בית ועסק. בחברת דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון מיומנים בהחלפת מנגנונים לדלתות ושערים, החלפת מנעולים לכספות והחלפת צילינדרים מסוגים רב בריח, מולטילוק ופלדלת.

 

אם אתם גרים באיזור יבנה ומחפשים מנעולן בסביבה, אל תהססו ופנו לחברת דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון. החברה מקפידה תמיד על הענקת שירות אמין, ברמה גבוהה וללקוחותיה תמיד יש גישה ישירה ונוחה לכל שירותי המנעולנות, תחת קורת גג אחת ויחידה.

 

הזמינו מנעולן ביבנה דרך אתר החברה כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מטווח מחירים נוחים ושווים לכל כיס עבור כל עבודת מנעולנות.

 

בין אם מדובר בפריצה ותיקון של צילינדרים, מנגנוני נעילה, מנעולים וידיות עבור דלתות מבנים ורכבים מסוגים שונים, אף עבודה היא לא קטנה או גדולה מדי עבור מנעולן ביבנה מטעם חברת דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון.​

 

אם אתם צריכים איש מקצוע אמין שיבצע את העבודה, מנעולן ביבנה שאפשר לסמוך עליו זה רק חברת דור.

 

החברה מספקת שירותי חילוץ פריצה ומיגון איכותיים ומתחייבת בפני לקוחותיה העתידיים לחוויית שירות מתקנת ברמה גבוהה.

מנעולן ביבנה - 054-439-2959​

dor-locksmith@outlook.co.il

054-439-2959

מקבלים כרטיסי אשראי: