אם אתם מחפשים מנעולן בתל אביב, חברת דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון היא הכתובת בשבילכם. החברה שמה דגש על הענקת שירות אמין, אדיב ומקצועי ומאפשרת ללקוחותיה גישה ישירה ונוחה לכל שירותי המנעולנות, תחת קורת גג אחת.

 

הזמינו מנעולן בתל אביב מחברת דור ותוכלו ליהנות ממחירים נוחים ושווים לכל כיס עבור כל החלפה פריצה ותיקון של צילינדרים, מנגנוני נעילה, מנעולים וידיות עבור דלתות מבנים ורכבים מסוגים שונים.בחברת דור ניתן לקבל שירות לאורך כל שעות היממה.

 

ביטחון ושקט - מנעולן בתל אביב

 

שירותי החילוץ, הפריצה והמיגון של חברת דור יתנו לכם את הביטחון והשקט נפשי שמגיע לכם.

החברה מנוהלת על ידי עידן יצחק, בעל תעודת היעדר רישום פלילי ממשטרת ישראל ובוגר בית הספר של היחידה לביטחון לאומי, אשר הוכשר כמנהל ביטחון מונחה משטרת ישראל.

 

השירותים המגוונים שתקבלו ממנעולן בתל אביב דרך חברת דור כולל פריצת כספות, בתים ורכבים, החלפה והתקנה של מגוון מוצרי נעילה, ואספקת שירותים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

חברת דור מתגאה בביצוע עבודות בצורה אסתטית ונקייה תוך שמירה על פרטיות ודיסקרטיות הלקוחות, על איכות גבוהה ועל התאמה מושלמת לצרכים של כל בית ועסק.

 

בחברת דור מנוסים ומתמחים בהחלפת מנגנונים לדלתות ושערים, החלפת מנעולים לכספות והחלפת צילינדרים מסוגים רב בריח, מולטילוק ופלדלת.בתחום החילוץ הפריצה והמיגון אמינות היא המפתח, תרתי משמע.

 

לקוחות אשר נכווו בעבר מנותני שירות כאלו ואחרים, בין אם כתוצאה ממחירים מופקעים, רמת עבודה חובבנית, איחורים או שירות לא הגון, צריכים איש מקצוע אמין שיבצע את העבודה, מנעולן בתל אביב שאפשר לסמוך עליו.

 

לכן הגיע הזמן ליצור קשר עם חברת דור המעניקה שירותי חילוץ פריצה ומיגון איכותיים ומתחייבת בפני לקוחותיה העתידיים לחוויית שירות מתקנת ברמה גבוהה.

 

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר למנעולן בתל אביב - 054-439-2959.

 

 

מנעולן בתל אביב - 054-439-2959​

dor-locksmith@outlook.co.il

054-439-2959

מקבלים כרטיסי אשראי: