עידן יצחק הוא מנעולן ברחובות ובבעלותו החברה דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון אשר מספקת שירותי מנעולנות, פריצות ותיקונים מסוגים שונים.

 

חברת דור נותנת מענה מהיר, מקצועי ואמין לכל לקוחות החברה ופועלת למצות את שביעות רצונם של הלקוחות מהשירות הניתן, תוך הקשבה למשוב ולבקשות של הלקוחות.

 

חברת דור שמה את השירות במרכז, תוך שמירה קפדנית על סטנדרטים גבוהים ברמה בינלאומית ומחירים הוגנים לכל עבודה.

 

רחובות היא אמנם לא עיר ענקית אך מכובדת בגודלה, ומספר התושבים בה גבוה דיו כדי לגרום לביקוש גבוה בשירותים מקצועיים וזריזים של מנעולן ברחובות.

 

חברת חילוץ פריצה ומיגון אשר לוקחת את עבודתה ברצינות כמו חברת דור, בהכרח תכיר בעובדה כי תקלות מסוג זה יכולות לקרות לכל אחד ואחת מאתנו, גם האחראיים ביותר, ולהתרחש בכל שעה ביום ובלילה.

 

מסיבה זו חברת דור זמינה עבור לקוחותיה 24 שעות ביממה ומספקת להם שירותי מנעולן ברחובות בכל זמן פעילותה.

 

כאשר אנשים נתקעים מחוץ לדלת הבית או בתוך הבית ללא אפשרות יציאה, הדבר גורם לתחושת לחץ באופן מיידי ופוגע ביכולת לקבל החלטות שקולות, בסבלנות ובהיגיון.

 

אדם ממוצע הנכנס ללחץ עשוי לפעול בפזיזות, כמו למשל להזמין בעלי מקצוע שאינם מוסמכים לבצע את העבודה שהוא זקוק לה. לעתים קרובות אנשים אפילו מנסים לפרוץ את הדלת הנעולה בעצמם ובכך גורמים נזק גדול, בלתי הפיך לעיתים, לדלת או למנעול, כמו גם מסכנים שלא לצורך את עצמם בפציעה.

 

מסיבה זו אנו ממליצים לשמור את המספר שלנו וכאשר מקרה חירום כזה מתרחש להשתדל לשמור על קור רוח ולצלצל לחברת דור באופן מיידי.

 

מנעולן ברחובות מטעם החברה יגיע אליכם בזריזות וייבצע את העבודה בצורה נקייה, מהירה ומקצועית. הוא ייגלה מהר את מקור התקלה, יפרוץ את המנעול או הדלת במקרה הצורך, וייבצע את התיקונים הנדרשים במחיר הוגן כדי לדאוג שתישארו רגועים, בטוחים ולא מרוששים.

מנעולן ברחובות - 054-439-2959​

dor-locksmith@outlook.co.il

054-439-2959

מקבלים כרטיסי אשראי: