חברת דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון בבעלות עידן יצחק מנעולן מורשה ומנוסה, מעלה את הרף בתחום המנעולנות בכל איזור מזכרת בתיה והסביבה.

 

חברת דור תספק לכם מנעולן במזכרת בתיה יחד עם מוקד שירותי פריצה זמין מסביב לשעון, החלפה של כל סוגי הצילינדרים לדלתות חוץ ופנים, אספקת מגוון פתרונות נעילה, תיקון והתקנה של מערכות חכמות ומנגנוני השהיה, הרכבת מחסומים לחניות, החלפת ידיות, מגוון מנעולים מסוגים שונים, ומציאת פתרונות לכל סוגי הדלתות:

 

ביתיות, תעשייתיות, דלתות מילוט וחירום ודלתות זכוכית, מתכת או עץ. כל השירותים של המנעולן במזכרת בתיה מטעם חברת דור מוצעים תוך מיקוד על אמינות, מקצועיות ומתן שירות אדיב כמו שהוא זריז, בטווח מחירים תחרותי ואטרקטיבי.

 

חברת דור תמיד תשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, אז בין אם אתם צריכים להזמין מנעולן במזכרת בתיה לפריצה דחופה או רק רוצים להתייעץ, חברת דור היא הכתובת.

 

אם אתם מתגוררים במזכרת בתיה וזקוקים לשירותי מנעולנות באופן דחוף או כאלו שיוכלו להגיע בהתראה קצרה, אין ספק כי הכתובת אליה אתם צריכים לפנות היא חברת דור. החברה מספקת מזה שנים שירותי חילוץ פריצה ומיגון באזור מזכרת בתיה. בעבודתה של חברת דור, מירב המאמצים מרוכזים בהענקת שירותים באיכות גבוהה, מנציגים אדיבים ובצורה אמינה עבור כולם.

 

הזמינו מנעולן במזכרת בתיה מאתר האינטרנט או דרך הטלפון של חברת דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון, ותקבלו את רמת השירות לה תמיד קיוויתם וזו שמגיעה לכם, עם מחירים יותר מסבירים עבור כל שירותי המנעולן במזכרת בתיה. אנו מספקים שירותים כגון:

 

עזרה עם מפתח אבוד על ידי פריצה לדירה או בית נעול, תיקון והחלפה של צילינדרים תקולים, החלפת מנגנוני נעילה, והתקנת מנעולים מכל הסוגים כולל ידיות דלתות או שערים, ועוד.

 

צרו קשר לפרטים נוספים ולהצעת מחיר מפורטת, נשמח לעזור.

מנעולן במזכרת בתיה - 054-439-2959​

dor-locksmith@outlook.co.il

054-439-2959

מקבלים כרטיסי אשראי: