אם אתם רוצים למצוא מנעולן בחולון, הכתובת שלכם היא חברת דור המספקת שירותי חילוץ פריצה ומיגון.

 

חברת דור מרכזת את מאמציה בהענקת שירות איכותי, אדיב ואמין תוך יצירת מקום עבור לקוחותיה בו יוכלו להנות מגישה מיידית ומרוכזת לכל שירותי המנעולנות, תחת אותה קורת גג. הזמינו מנעולן בחולון מחברת דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון ותחוו מחירים סבירים ושווים לכל כיס עבור כל שירותי המנעולן בחולון, כגון:

 

פריצה, תיקון והחלפה של צילינדרים, מנגנוני נעילה, מנעולים מכל הסוגים ואף ידיות דלתות או שערים.

לקוחות חברת דור נהנים משירות אמין ורציף לאורך כל שעות היממה. שירותי החילוץ, הפריצה והמיגון שיספק לכם המנעולן בחולון של חברת דור יתנו לכם את מידת השקט הנפשי שאתם צריכים.

 

הבעלים של החברה הוא עידן יצחק, בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל וסיים כבוגר בית הספר של היחב"ל, בו הוכשר להיות מנהל ביטחון מונחה במסגרת קורס מטעם המשטרה.

 

מגוון השירותים שתקבלו מחברת דור כולל פריצת מנעולי בתים כספות ומכוניות, החלפה ותיקון של מגוון מוצרי נעילה, ואספקת שירותים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. חברת דור יכולה להתגאות במוניטין ארוך של ביצוע עבודות בצורה נקייה ואיכותית תוך שמירה על פרטיות ודיסקרטיות הלקוחות, על אסתטיקה בסטנדרט גבוה ועל התאמה מושלמת לדרישות של כל לקוח ולקוחה.

 

מנעולן בחולון דרך חברת דור יהיה מנוסה ומומחה בהחלפת מנגנון לדלת או שער, החלפת מנעול לכספת והחלפת צילינדר מסוגים שונים כמו מולטילוק, פלדלת ורב בריח.

 

במקצוע החילוץ הפריצה והמיגון רמת האמינות היא מפתח המאסטר להצלחה. אנשים אשר חוו בעבר חוויות לא נעימות מנותני שירות אחרים, בין אם כתוצאה מתמחור מופקע, רמת עבודה באיכות גרועה, איחור של בעל המקצוע או שירות לא אמין, צריכים איש מקצוע הגון לבצע את העבודה, מנעולן בחולון שיגיע בזריזות ושעליו אפשר לסמוך. למי שזקוק למנעולן בחולון הגיע הזמן ליצור קשר עם חברת דור המעניקה שירותי חילוץ פריצה ומיגון איכותיים ומתחייבת בפני לקוחותיה העתידיים לחוויית שירות מתקנת ברמה גבוהה.

 

 

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר למנעולן בחולון - 054-439-2959.

 

 

מנעולן בחולון - 054-439-2959​

dor-locksmith@outlook.co.il

054-439-2959

מקבלים כרטיסי אשראי: