חברת דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון מספקת שירותים מוסמכים ומקצועיים לתושבי העיר בת ים והסביבה תוך מתן של מענה הולם וזריז לכל סוגיה.

 

שירותים כמו החלפת מנעול, פריצת מנעול, פריצת דלתות, פריצת רכב, שכפול מפתחות, פריצת כספת ועוד מתבצעים במיומנות על ידי מנעולן בבת ים לפי בקשה.

 

בת ים היא חלק בלתי נפרד מגוש דן וההגעה אליה לעיתים עשויה להיות ארוכה, אך כחלק משירות מנעולן בבת ים שאנו מספקים אנו מקפידים על מתן שירות זריז ומהיר כפי שהוא מקצועי ואיכותי כדי שלא תצטרכו להמתין זמן רב.

 

בחברת דור אנו מעניקים שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה עבור תושבי המרכז כמו בת ים והסביבה במחיר ללא תחרות.

 

פעמים רבות אנשים מאבדים את המפתחות או שוכחים לפתע את קוד הפתיחה של המנעול שלהם, וכאן מנעולן בבת ים שנשלח על ידי חברת דור נכנס לתמונה.

 

מנעולן בבת ים מטעם החברה יספק ללקוחות שירות החלפת מנעול בבת ים בכל שעה ובכל יום. אנו בחברת דור מודעים לסכנה, הלחץ וחוסר הנוחות הנגרמים כתוצאה מאיבוד או גניבה של מפתח, ולכן נספק לכם הלקוחות שלנו את השירות המהיר, האדיב והבטוח ביותר שקיים בתחום המנעולנות.

 

למרות תחושת חוסר האונים שממלאת אתכם ברגע בו אתם תקועים מחוץ לביתכם, תחושה שכולנו פגשנו בחיינו בשלב כזה או אחר, מומלץ להתאזר בסבלנות ולא לפרוץ את דלתכם לבד כדי לא לשבור או להרוס את מנגנון הנעילה של הדלת. פשוט צלצלו לחברת דור ואנו נספק לכם מנעולן בבת ים אשר יפרוץ את הדלת במהירות המירבית כדי שתוכלו להיכנס הביתה בהקדם האפשרי.

 

אם כבר נגרם נזק למנגנון הנעילה של דלתכם, אל דאגה, מנעולן בבת ים של חברת דור יוכל לספק לכם שירות החלפת מנעול.

 

על פניו, העבודה של פריצת דלת נראית לא מורכבת ודי פשוטה אבל ללא ידע מקצועי, ניסיון וציוד מתאים המנעול היקר יכול להיהרס או להיתקע שוב.

 

לכן בחברת דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון שולחים לכם מנעולן בבת ים אשר הוסמך לביצוע העבודה ומצוייד בכלים הטובים והחדשים ביותר בשוק המנעולנות.

מנעולן בבת ים - 054-439-2959​

dor-locksmith@outlook.co.il

054-439-2959

מקבלים כרטיסי אשראי: