הזמנת מנעולן באשדוד בדרך כלל מצביעה על כך שנקלעתם למצב לא אידיאלי בו אתם תקועים מאחורי או מלפני דלת המסרבת להיפתח. אם זה אכן המקרה, דעו כי נחתתם במקום הנכון ואפשר לנשום לרווחה.

 

חברת דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון מקדישה את זמנה להענקת שירותי מנעולנות מקצועיים ומיומנים, על מנת לפתור בעיות בדיוק מהסגנון הזה. זכרו כי תקלות במנגנוני הנעילה אינן בלעדיות רק לדלתות הכניסה לבית או לדירה, ושגם רכבים ואף כספות נוטים לסבול מבעיות במנעולים, כך שמנעולן באשדוד מטעם חברת דור יוכל לעזור לכם במגוון תחומים.

 

רגע לפני שאתם נתקלים בתקלה ונדרשים להזמנת איש מקצוע, או לאחר תיקון התקלה, נשמח לחלוק עמכם טיפים לתחזוקה נכונה של המנעול. ראשית, מה שצריך לעשות עוד לפני שמנסים להחליף או לתקן את המנעול, הוא לוודא כי הדלת תלויה ויושבת בצורה נכונה על הצירים.

 

דלתות עם צירים מעוקמים או שלא מותקנות באופן סימטרי ותקין, יפעילו עודף לחץ על מנגנון הסגירה והנעילה ועשויות לגרום לתקלות במנעול.

 

יש להקפיד גם ולוודא כי המנעול עצמו כמובן עובד בצורה תקינה. בעת סגירתו של המנעול, שימו לב כי פעולת הנעילה עובדת בצורה חלקה, ולא נתקעת. כדאי לוודא כי כל הברגים מחוזקים כראוי ולא חסרים, שבורים או יושבים באופן רופף, וכי הבריח יושב במקומו עד הסוף. במידה ואחד מהדברים הנ"ל לא עובד כשורה, יש סיכוי סביר שהמנעול לא הותקן בדלת בצורה נכונה, וכדאי לבקש את סיועו המקצועי של מנעולן באשדוד מחברת דור שיסדר את המנעול ויפתור כל תקלה.

 

הדבר הכי חשוב במקרה של תקלה הוא לוודא כי אתם יוצרים קשר עם המנעולן הטוב ביותר באזור אשדוד, אשר יספק לכם שירות מהיר מקצועי ונוח, ויוכל לחסוך לכם עוגמת נפש מיותרת. פנו לחברת דור ונשלח לכם מנעולן באשדוד שיפתור בזריזות ובהוגנות כל בעיה.

מנעולן באשדוד - 054-439-2959​

dor-locksmith@outlook.co.il

054-439-2959

מקבלים כרטיסי אשראי: