חברת 'דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון' מציבה דגש על שירות אמין, אישי ומקצועי ומעמידה בפניך את האפשרות לרכז את כלל שירותי המנעולנות תחת קורת גג אחת וליהנות ממחירים הוגנים ושווים לכל כיס עבור פריצה, החלפה ותיקון של מנגנונים, צילינדרים, מנעולים וידיות עבור מבנים ורכבים מסוגים שונים.

 

רקע

את החברה 'דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון' הקמתי בשנת 2015 ונקראה על שם בני הבכור דור יצחק ז"ל, שנפטר כתוצאה ממוות בעריסה.

 

בשנת 2011 סיימתי בהצלחה את לימודי התואר הראשון שלי במנהל עסקים, ובמהלך שנת 2015 עברתי בהצלחה יתרה את לימודיי המקיפים בתחום המנעולנות בשני מוסדות לימוד מובילים בישראל.

כמו כן עברתי שורה ארוכה של קורסים כדי להעשיר את המיומנות והמקצועיות הנדרשת ממנעולן מקצועי – כאשר במקביל לניהול החברה אני עוסק גם בתחום הביטחון – מתוך חזון ברור: לפעול על מנת לספק מענה מקצועי בכל זמן תוך הקפדה, ולהוכיח שאין תחליף לאמינות ושקיפות כלפי הלקוח.

 

מדוע כדאי לבחור בדור – שירותי חילוץ פריצה ומיגון?

שירותי חילוץ, פריצה ומיגון עם דגש על ביטחון יעניקו לך שקט נפשי. אני בעל תעודת היעדר רישום פלילי ממשטרת ישראל ובוגר בית הספר של היחידה לביטחון לאומי כמנהל ביטחון מונחה משטרת ישראל.

 

כמו כן, בחברת דור ניתן לקבל שירות לאורך כל שעות היממה. השירות כולל פריצת רכבים, בתים וכספות וכמובן החלפה והתקנה של מגוון מוצרי הנעילה הקיימים היום בשוק, הן לשוק הפרטי והעסקי והן לשוק המוסדי  תוך ביצוע עבודה אסתטית ונקייה – ושמירה על דיסקרטיות, על האינטרסים שלך ועל התאמה לצרכים שלך. בחברת דור מציעים שירותי החלפת מנגנון לדלת, החלפת מנעול לכספת, החלפת צילינדר רב בריח, החלפת צילינדר מולטילוק והחלפת צילינדר פלדלת.

 

אחריות, נוחות וביטחון

בדור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון ניתן לשלם בכרטיס אשראי כולל אפשרות תשלומים ללא ריבית ולקבל אחריות מלאה על המוצר ועל העבודה למשך 12 חודשים. יתרה מזאת, מגוון מוצרי הנעילה איתם אני עובד הם ממיטב החברות המובילות כיום במשק כגון: Mul-T-Lock, Yale ורב בריח, כמו כן כלי העבודה וכלי הפריצה בהם אני משתמש הנם ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות- וכל זה על מנת להעניק ללקוח את תחושת הביטחון המרבית!

 

אם נכווית בעבר מנותני שירות כאלו ואחרים וסביר להניח שכן, אם זה במחירים מופקעים ואם זה בעבודה לא מקצועית או בלתי הגונה – הגיע הזמן ליצור קשר עם איש שירות אמין וישר שיעשה את העבודה במקצועיות ללא סייג. דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון מתחייבת בפניך לחוויית שירות מתקנת!

 

נתקעת מחוץ לבית, לעסק או לרכב? דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון כבר בדרך אליך!

אודות דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון​

dor-locksmith@outlook.co.il

054-439-2959

מקבלים כרטיסי אשראי: